Pre firmy / školy / párty

Chcete poriadne osláviť svoje narodeniny? A chcete si zahrať laser game zdarma? Myslíte, že to je nemožné? U nás hrajú oslávenci zadarmo!

  • Pokiaľ máte v deň rezervácie narodeniny a preukážete sa platným dokladom nebudeme Vám účtovať nič (min. počet 6 hráčov)
  • A nezabúdajte že najlepší hráč každej hry u nás za svoj výkon dostane pivko alebo kofolu.
  • Naviac si môžete pre svojich známych zarezervovať stôl alebo salónik. V prípade záujmu Vám pomôžeme aj s prípravou vašej narodeninovej párty.

PÁRTY

Chcete zorganizovať netradičnú oslavu, krúžkovicu, rozlúčku so slobodou alebo inú „Legendary“ party? U nás je možné všetko. Pre viac info nás kontaktujte na info@darkside.sk a určite sa dohodneme.

PRE FIRMY

Hľadáte ideálny spôsob ako sa odreagovať a zabudnúť na každodenné problémy? Naplánujte si teambulding, na ktorý tak skoro nezabudnete. Veď kto by si nestrelil do svojho šéfa, kolegu či kamaráta? Zažite kopec akčnej zábavy, ktorá Vám rozprúdi krv v žilách.

Vytvoríme pre Vás zaujímavý program, zaistíme občerstvenie a kompletný catering v príjemných priestoroch nášho salónika poprípade celého baru tak, aby sme splnili všetky Vaše požiadavky.

Pre viac informácií a rezerváciu nás neváhajte kontaktovať.

PRE ŠKOLY

Plánujete s Vašou triedou školský výlet, spestriť hodiny telesnej výchovy, vyskúšať netradičný zážitok alebo podniknúť nejaký iný zábavný program v Žiline? Máme pre Vás ideálne riešenie – príďte si zastrieľať do našej Laser arény.

Pre školy a iné zariadenia pracujúce s deťmi a mládežou ponúkame výrazné cenové zvýhodnenie.

Pre viac informácií a rezerváciu nás neváhajte kontaktovať.