Čo je nové na sociálnych sieťach?

temp

zbrane dávajú reálny pocit pri držaní , parádna arena plus parádna muzika podľa výberu ??

Erik Vodilka
google

"Cez den zabava pre celu rodinu a vecer dobra lokalita na teambuilding s barom. neustale sa snazia napredovat v hre. obsluha prijemna a mila."

Michal Mikolaj
Google

"Paradne roznorode prostredie, herne mody, bonusy, bar, ps1, skratka sme si to nesmierne uzili so synom a manzelkou. Urcite sa vratime"

Michal Pavlík
Facebook

"Každému iba odporúčam vyskúšať. Kto nevyskusa nepochopi. Je to neskutočný zážitok.... Super ľudia,super hra,prostredie... Nech sa darí ��"

Mišička Migelitta Ryčeková
Facebook

"Vstup do DarkSide dostal nas syn k dnesnym 10. narodeninam a bol to ten najlepsi darcek, on aj jeho kamarati boli doslova nadseni a nam hrozi, ze tam budeme musiet odteraz chodievat stale a zbankrotujeme! 😀 Odporucame a chvalime aj super personal!"

Ika Zajko
Facebook

"Skvelé! Obsluha, prostredie, laser game - top! Síce po troch hrách mám problém plynule chodiť, ale aj tak z toho spravím pravidelnú aktivitu 🙂 Odporúčam!!"

Lucia Môciková Syptáková
Facebook

"Dobre sme si zahrali, je to zábava, prijateľné ceny a ochotný personál. Odporúčam."

Michal Závodský
Google

“Výborný nápad na oslavu narodenín, dcéra bola nadmieru spokojná a taktiež aj jej kamarátky. Veľmi milý a ústretový personál. Môžem iba odporučiť!!!”

Soňa Ševčíková
Facebook

“Dnes sme strávili dve absolútne úžasné hodiny v DarkSide 🙂 Vďaka za skvelý zážitok, za milého chalana, ktorý dve hodiny počúval náš vreskot a smiech, vďaka za chalana,ktorý nám poukazoval aj arénu a vďaka za krásne nálepky :)Spravili ste na nás neskutočne dobrý dojem, máte to tam úplne úžasne vymyslené, cítili sme sa tam vynikajúco 🙂 Budúci víkend sme tam ako na koni 😀 PS: Na svoje si prídu aj milovníci umenia, sprejov a najmä StarWars :D”

Michaela Bialoňová Švichká
Facebook