Herné módy

DARKSIDE DEATHMATCH

(Každý proti každému)

Cieľom tohto herného módu je strieľať po všetkom čo sa hýbe a nazbierať čo najviac bodov. Za zabitie hráča dostávate 100 bodov a naopak ak zabijú Vás stratíte 50 bodov.

Aréna je vybavená 3 základňami. Základne  “A” a “B” sa nachádzajú v rohoch arény a v strede si na Vás posvieti naša hviezda smrti “DEATH STAR”. Za zostrelenie jednej zo základní získa hráč 150 bodov a k tomu na 60 sekúnd superschopnosť.

“A” – Samopaľ

“B” – Nesmrteľnosť (30s neni možné hráča vyradiť z hry)

“DEATH STAR” – neviditelnosť (hráčovi zhasne vesta a  je takmer neviditeľný)

DARKSIDE TÍMOVKA (TEAM DEATHMATCH)

(Tímová hra)

Cieľom tohto herného módu je súboj tímov. Hráči sa na začiatku rozdelia do dvoch tímov a bojujú proti sebe. Pri tomto móde je možné strieľať iba do hráčov súpera. Za zabitie hráča dostávate 100 bodov a naopak ak zabijú Vás stratíte 50 bodov.

Aréna je vybavená 3 základňami. Základne “A” a “B” sa nachádzajú v rohoch arény a v strede si na Vás posvieti naša hviezda smrti “DEATH STAR”. Za zostrelenie jednej zo základní získa hráč 150 bodov a k tomu na 60 sekúnd superschopnosť.

“A” – Samopaľ

“B” – Nesmrteľnosť (30s neni možné hráča vyradiť z hry)

“DEATH STAR” – Spymode – Špión (hráčovi sa zmení farba výzbroje na farbu súpera pričom ostáva stále         členom svojho tímu… súper ho však vníma ako vlastného hráča, preto dokáže súpera jednoduchšie zneškodniť)

Boj o ZÁKLADNE

(Taktický mód)

Hráči sú rozdelení do dvoch tímov. Každý tím má svoju základňu (A alebo B). Úlohou tímu je chrániť svoju základňu a dobíjať základňu protivníka. Hráč po vyradení nie je vrátený do hry automaticky, ale musí sa vrátiť k svojej základni. Oživovanie pri základni trvá 6 sekúnd.

Za zásah do súperovej základne A/B získa každý hráč daného tímu po 150 bodov a každý hrač z tímu, ktorý základnu neubránil -100 bodov. Hráč ktorý základnu trafil dostane naviac ďalších 150 bodov (t.j. 150+150). Po zničení sa základňa obnoví po 5 sekundách a môže byť znova dobýjaná.

“A” – Základňa zeleného tímu (Samopaľ)

“B” –  Základňa modrého tímu (Samopaľ)

“The Button” – Oživenie alebo doplnenie života

“DEATH STAR” – Spymode – Špión (hráčovi sa zmení farba výzbroje na farbu súpera pričom ostáva stále členom svojho tímu… súper ho však vníma ako vlastného hráča, preto dokáže súpera jednoduchšie zneškodniť)