Čo je nové na sociálnych sieťach?

Image Alt

Laser Game

Laser game je vzrušujúca hra napodobňujúca atmosféru vesmírnych strieľačiek v špeciálnom fantasy bludisku.

Hlavnou úlohou laser game je zabaviť dospelých a rovnako aj deti. Cieľ hry je jednoduchý – hrač musí triafať súperov pomocou laserového lúča zo svojho blastera, získať najvyšsie skóre a vyhrať hru. Každý hráč má na sebe vestu so vstavanými svetelnými senzormi, ktoré zaznamenávajú zásahy.

Špeciálne maľby na stenách svietiace v tme, vesty a blastery s futuristickým dizajnom, ich svetelné a zvukové efekty, hudba, dramatické herné scenáre, toto všetko vytvára vzrušujúcu a nezabudnuťelnú atmosféru akú môžete zažiť len pri hre laser game.

Hráči si oblečú vesty so senzormi  – na ramenách, na chrbte, na hrudi a dostanú zbrane – blastery strieľajúce infračervené lúče

Nemusíte sa báť, zásahy sú úplne bezbolestné. Streľba je sprevádzaná zvukovým efektom. Po zasiahnutí protihráča jeho vesta začne blikať a vibrovať čo prispieva k atmosfére kozmickej bitky. Je to rovnaké ako sa pozerať na 7D film s tým rozdielom, že u nás ste hlavným hrdinom vy a sami ovplyvňujete scenár hry.

Všetky zásahy sú zaznamenané senzormi na vestách, sú odosielané online do hlavného počítača. Aktuálne skóre máte možnosť vidieť v reálnom čase  na obrazovke umiestnenej priamo v hernej zóne. Po skončení hry dostanete vytlačený záznam hry s podrobnými informáciami o jednotlivých hráčoch.

Jednou z najlepších vlastností Laser tagu je schopnosť preniesť hráča do prostredia jeho obľúbených filmov a počítačových hier. V porovnaní s virtuálnou realitou je boj v labyrinte oveľa zaujímavejší, pretože bojujete v reálnom svete.

Okrem toho je laser game aj zdraviu prospešný. Chodenie do fitka je pre mnohých mučenie a utrpenie. U nás v aréne si zašportujete s úsmevom na tvári a ešte popritom aj budete musieť tvrdo rozmýšľať a taktizovať.

Tak neváhajte a navštívte DarkSide v Žiline – Laser Arénu, ktorá Vám vyrazí dych. Rezervujte si hru online v našom rezervačnom systéme. Nájdete nás na Hlinskej 14 v Žiline.