Čo je nové na sociálnych sieťach?

21 dôvodov prečo navštíviť DarkSide Laser Arénu

1. DarkSide je najväčšia Laser Aréna v Žilinskom kraji

Samotná aréna má rozlohu 350m2, na ktorých sa poriadne zapotíte a zavadzať si nebudete ani pri hre 6 vs 6 (celkové priestory DarkSide cca 700m2).

2. Unikátne sci-fi prostredie aké na SK/CZ nenájdete

Každá prekážka v aréne je unikátna. V aréne nájdete viacúrovňové prekážky, otočné dvere, bunker, skutočné auto, dlhý svetelný tunel atď.

3. Sci-fi UV farebný svet

Inšpirovali sme sa návrhom od popredných výrobcov arén a v aréne nenájdete kúsok čiernej steny, čo zvyšuje nielen zážitok z hry, ale aj bezpečnosť, nakoľko sú prekážky dobre viditeľné.

4. Najmodernejšia technológia zbraní

Pri výbere technológie sme zvažovali viacero faktorov ako bezpečnosť, pohodlie, vhodnosť pre malých aj veľkých hráčov, otvorenosť systému atď. Vybrali sme systém od spoločnosti LaserWar, ktorá je jednou z najväčších výrobcov laserových zbraní na svete.

5. Mierenie pomocou kombinácie crossair + laser ako v PC hrách

Tento spôsob vyvinula už spomínaná spoločnosť. Toto unikátne riešenie dodáva hráčom ešte viac reálnejší pocit z hry.

6. Bezpečnosť hry

Vystrelený lúč je kombinácia viditeľného svetla, infra lúča a laseru. Systém bol navrhnutý tak aby bol bezpečný pre ľudský zrak, takže sa nemusíte obávať.

7. Pohodlné a ľahké vesty

Vesty sú mäkké a príjemné, sedia na malých aj veľkých a sú z materiálu, ktorý je možné po každej hre jednoducho dezinfikovať, aby boli stále čisté a pripravené na Vašu hru.

8. Online skóre a podrobné výsledky v Slovenčine

V našej aréne môžu hráči aj diváci sledovať skóre počas celej hry v aréne aj v bare, naviac po hre dostanú hráči podrobné výsledky v tlačenej forme, ktoré obsahujú rôzne štatistiky, zaujímavé hodnosti, ocenenia a taktiež aj porovnanie s inými hráčmi v podobe Top 10.

9. Originálne DarkSide herné módy

Všetky herné módy v našej aréne sme si navrhli sami  tak, aby bola hra čo najzábavnejšia, t.j. hráčov počúvame a často zapracovávame do našich herných módov aj Vaše pripomienky. Napr. herný mód Rambo vznikol ako nápad hráčov, ktorý sa nám zapáčil a nový herný mód bol na svete.

10. Elektronické prvky v aréne

V aréne sa nachádzajú až 4 strategické body, ktoré dokážu poriadne ovplyvniť hru. Tieto body pridávajú hráčom superschopnosti, body, môžu strieľať po hráčoch a pod., čím sa stáva hra oveľa zaujímavejšou a aj pohyblivejšou.

11. Nápoj pre víťaza Zdarma

Aby ste mali ešte väčšiu motiváciu, hráč ktorý nazbiera najviac bodov v hre získa od nás kofolku alebo pivečko grátis.

15. Hudobné Motívy

K svojej hre si v DarkSide môžete vybrať zo 20 vymakaných hudobných remixov, ktoré ešte viac umocnia atmosféru v aréne.

14. Foto z hry hneď na TV a FB

Po hre Vás v aréne odfotíme a Vašu foto nájdete hned na TV v bare aj s QR kódom na priamy odkaz na jej umiestnenie na Facebooku.

13. Live prenosy z arény pomocou 4 kamier

V bare môžete sledovať vašich známych alebo iné hry pomocou live prenosu z arény pomocou 4 kamier.

12. Plne vybavený štýlový bar

DarkSide nie je miesto, kde si zahráte a odídete. V našom bare sa budete cítiť príjemne a po hre určite padne niečo čapované 😉

16. DarkSide Autožreb 8000

DarkSide Umelá inteligencia, ktorá každý týždeň vyžrebuje jedného hráča, ktorý za označenie na Facebook fotke získa vstup zdarma.

17. Online štatistiky z hier na našom webe

Výsledky Vašej hry sa automaticky nahrávajú do nášho online systému a na stránke sa tak môžete porovnávať s inými hráčmi, nájsť sa v top 100 a pod.

18. Zdarma Retro Game + Air Hockey

Čakanie na hru alebo vydýchavanie sa po hre si môžete v našom bare spríjemniť na klasike PS1 – Tekken 3 a Crash Bandicoot alebo na nami vylepšenom Dark Air Hokeji.

19. VIP Salónik

Oslava, teambuilding, rozlúčka so slobodou a pod., pri týchto udalostiach potrebujete súkromie a to Vám vieme zabezpečiť naším salónikom, samozrejme zdarma, stačí si ho rezervovať.

20. Klimatizácia

V teplých letných dňoch Vám arénu pred hrou vychladíme, aby sa Vám lepšie dýchalo  – zapotíte sa ale aj tak, lebo adrenalín robi svoje 🙂

21. Virtuálna Realita ktorá Ťa dostane

Pre tých, ktorý sa chcú dotknúť aj najmodernejších technológií Virtuálnej Reality ponúkame DarkSide VR Room, v ktorej spojenie HTC Vive, inštruktora a rôznych vychytávok zaručia, že zažijete super zábavu.